Gildia Crimson Guard - Azuremyst EU

Opis forum


#1 21-10-2012 11:29:54

iwo676

Nowy

Zarejestrowany: 21-10-2012
Posty: 1
Punktów :   

iwo676

1. Imię: Iwo

2. Wiek: 19

3. Miasto: Mrągowo

4. Coś więcej o sobie : zajmuje się tworzeniem stron www i reklamą/rysowanie

5. Czy posiadany przez Ciebie sprzęt komputerowy i połączenie internetowe umożliwiają płynna grę i bez lagów?: Tak

6. Jak reagujesz na krytykę i stres (np. podczas raidowania, bg, kolejnego nerfa dla Twojej klasy): Staje się czerwony po czym bardzo się wstydzę i stwierdzam ze nie miałem racji

7. Imię postaci: Wladiw

8. Klasa i spec: Worgen Arms Warrior

9. Link do armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/a … diw/simple

10. Wymień kilka addonów których używasz (najlepsze według Ciebie): w tej chwili nie używam żadnych.

11. Czy posiadasz jakiegoś alta? (jeśli 85lvl link do armory): Nie

12. Opisz jakie instancje raidowe zwiedziłeś już w grze: Jeszcze nie zwiedzałem

13. Czy grasz areny/rbg? (rating + link do armory): Mogę zacząć

14. Opowiedz o swoich poprzednich gildiach (również o aktualnej o ile jest) i podaj powody ich opuszczenia: ostatnio w WoW grałem 4 lata temu...

15. Jaką rolę, Twoim zdaniem, odgrywa Twoja klasa w tym specu w raidzie i jakie są jej mocne oraz słabe strony: myślę że tank

16. W jakie dni tygodnia i w jakich godzinach możesz regularnie stawiać się na eventy gildiowe (raidy, areny, rbg): pon-pią 17-21 / sob-nie 10-20

17. Dlaczego wybrałeś Crimson Guard? Jesteście największa polską grupą na serwerze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrt.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.kaczyniaki.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.husarteam.pun.pl